Stacjonarnie

Miejsce: Institute of Physics PAS, Room D, Building I
prof. dr hab. Tomasz Sowiński; Institute of Physics PAS
Seminarium z Fizyki Biologicznej i Bioinformatyki

The evaluation of DNA damage and repair induced by different genotoxic agents

Miejsce: Zoom - Instytut Fizyki PAN, Warszawa
dr Kamila Maliszewska-Olejniczak; Katedra Fizyki i Biofizyki, Instytut Biologii SGGW
Hybrydowo
Seminaria okazjonalne

Evaporation and Capillary effect in Porous Media: Witch scales and physics? - STER Spotlight talk

Miejsce: Leonard Sosnowski Auditorium, Building I, IF PAN
Prof. Dr. Ing. Rachid Bennacer; Labo LMPS / Dpt Enseign./Recherche : Génie Civil & Envir., Paris, France
Seminarium Fotofizyki i Spektroskopii Molekularnej

Ultradokładne obliczenia kształtów molekularnych linii widmowych z zasad pierwszych

Miejsce: Zoom meeting
mgr Nikodem Stolarczyk; Instytut Fizyki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Hybrydowo
Seminaria okazjonalne

Combining advanced ion beam and X-ray scattering theories to model ion implanted single to polycrystalline materials - STER Spotlight talk

Miejsce: Leonard Sosnowski Auditorium, Building I, IF PAN
Dr. Sérgio Nuno Canteiro de Magalhães; IPFN, Instituto de Plasmas e Fusão Nuclear, Campus Tecnológico e Nuclear, Instituto Superior Técnico, Universidade de Lisboa, Estrada Nacional 10, 2695-066 Bobadela LRS, Portugal
Stacjonarnie
Konferencja