Informacje ogólne 
   Oferta 
   Pokoje 
   Regulamin 
   Cennik 
   Atrakcje 
   Kontakt 
 
 
 
 
google
 
 
 
 
 

 
Pokoje gościnne

 
 
 
Atrakcje


 
Atrakcje

Lokalizacja Pokoi Gościnnych Instytutu Fizyki PAN zapewnia dobre i szybkie dotarcie do wielu interesujących miejsc w Warszawie. Poniżej prezentujemy najbliższe parki i obiekty rozrywkowe.


TERENY ZIELONE
 1. Park Dolinka Służewiecka

  Park znajduje się w odległości ok. 2 km. Czas dotarcia pieszo 20 min. Park, idąc od strony Pokoi Gościnnych IF PAN, rozpoczyna się Stawem Służewieckim (zbieg ulic: Puławskiej i Rzymowskiego). Po drugiej stronie ulicy Puławskiej położony jest wzdłuż płynącego przez Mokotów, Ursynów i Wilanów Potoku Służewieckiego. Na terenie parku są stawy, liczne ścieżki oraz miejsca do siedzenia. Park jest ulubionym miejscem dla wielbicieli aktywnego wypoczynku. Ceniony jest za zróżnicowany teren, pozwalający odpoczywać z dala od innych osób.

 2. Tor Wyścigów Konnych Służewiec

  Tor znajduje się w odległości 2 km. Czas dotarcia pieszo ok. 20 min. Zlokalizowany jest przy ulicy Puławskiej, kierując się w stronę Ursynowa. Obiekt jest jednym z największych i najpiękniejszych torów wyścigowych na świecie. Zachwyca wspaniałą architekturą i przyrodą. Jest miejscem spędzania czasu wolnego warszawiaków oraz chętnie odwiedzanym przez turystów.

 3. Park Rzeźby w Królikarni

  Park znajduje się w odległości ok. 3 km. Czas dotarcia komunikacją miejską ok. 15-20 min. Zlokalizowany jest przy ulicy Puławskiej, kierując się w stronę Śródmieścia. Jest miejscem zabytkowym, gdzie historia łączy się ze współczesnością. Położony jest na skarpie wiślanej. W parku znajduje się klasycystyczny pałac, w którym od 1965 roku funkcjonuje Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego. Park jest wspaniałym miejscem dla osób ceniących sztukę i piękną architekturę.

ROZRYWKA
 1. Galeria Mokotów

  Galeria znajduje się w odległości ok. 800 m. Czas dotarcia pieszo ok. 7 min. Zlokalizowana jest przy ulicy Wołoskiej. Stanowi doskonałe centrum rozrywkowe (kino, fitness) i zakupowe. Liczne kawiarnie i restauracje zachęcają do spotkań biznesowych jak i w gronie przyjaciół.

 2. Wodny park ”Warszawianka”

  Park wodny znajduje się w odległości ok. 4 km. Czas dotarcia komunikacją miejską ok. 15-20 min. Zlokalizowany jest przy ulicy Puławskiej, kierując się w stronę Śródmieścia. Doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

 3. Tor Stegny

  Tor znajduje się w odległości ok. 5 km. Czas dotarcia komunikacją miejską ok. 20-30 min. Zlokalizowany jest przy ulicy Inspektowej, w okolicy Al. Sikorskiego. W zależności od pory roku umożliwia jazdę na łyżwach lub rolkach. Tor przyciąga miłośników aktywnego wypoczynku.

 
 
 
 
 
Adres:     al. Lotników 32/46, 02-668 Warszawa
Tel.:   (+48 22) 843 70 01 NIP:  525-000-92-75
Fax.:  (+48 22) 843 09 26 REGON:  000326061