WYNIKI ZAWODÓW III STOPNIA LVIII OLIMPIADY FIZYCZNEJ

LAUREACI
MiejsceUczeńSzkoła, klasa, nauczyciel
1Adam WyrzykowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie, klasa I
nauczyciel - dr Dagmara Sokołowska
2Piotr Tomasz GodlewskiVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, klasa III
nauczyciel - mgr Marek Golka
3Mateusz Henryk JończykI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Raciborzu, klasa III
nauczyciel - mgr Janusz Sobczak
4Dominik Jan GronkiewiczIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu, klasa III
nauczyciel - mgr Paweł Zięba
5Piotr Jan WalukXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie, klasa III
nauczyciel - dr Elżbieta Zawistowska
6Marcin OsowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie, klasa III
nauczyciel - mgr Daniel Pawlikowski
7Jacek Adam MusiałV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie, klasa III
nauczyciel - dr Jerzy Mucha
8Michał ZasadzińskiII Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie, klasa III
nauczyciel - mgr Daniel Pawlikowski
9Krzysztof Andrzej BiedrońV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie, klasa III
nauczyciel - dr Jerzy Mucha
10 -- 11Wojciech Józef BizońLiceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie, klasa III
nauczyciel - mgr Piotr Toma
10 -- 11Kamil SerafinLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli, klasa III
nauczyciel - mgr Stanisław Szymonik
12Michał Jan MiśkiewiczXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie, klasa II
nauczyciel - dr Elżbieta Zawistowska
13Tomasz Henryk SmołkaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach, klasa I
nauczyciel - mgr Bogusław Lanuszny
14Jakub IrzykI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie, klasa III
nauczyciel - mgr Grzegorz Depczyński

FINALIŚCI
UczeńSzkoła, klasa, nauczyciel
Michał Piotr BanackiVI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiegow Gdyni, klasa II
nauczyciel - mgr Dorota Cegielska
Mariusz Dawid BujnyVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curiew Katowicach, klasa III
nauczyciel - mgr Bogusław Lanuszny
Jakub ChęcińskiLiceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiegow Kętach, klasa II
nauczyciel - mgr Kazimierz Leśniak
Krzysztof Jan CiosmakXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw Warszawie, klasa III
nauczyciel - mgr Robert Stasiak
Michał DempcIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RPw Gdyni, klasa III
nauczyciel - mgr Artur Kolincio
Aleksander Quang DoanXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw Warszawie, klasa III
nauczyciel - mgr Stanisław Lipiński
Patryk DrobińskiVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckichw Bydgoszczy, klasa III
nauczyciel - mgr Piotr Malinowski
Zbigniew DrogoszI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiegow Kielcach, klasa III
nauczyciel - mgr Halina Synowiec
Mateusz DuchI Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiegow Dzierżoniowie, klasa III
nauczyciel - mgr Elżbieta Jach
Jan FraśLiceum Ogólnokształcące Św. Marii Magdaleny w Poznaniu, klasa III
nauczyciel - mgr Wojciech Pieczyński
Grzegorz GajdaI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernikaw Łodzi, klasa III
nauczyciel - mgr Andrzej Sperka
Marcin GóralczykLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończykaw Wysokim Mazowieckim, klasa III
nauczyciel - mgr Andrzej Sitarski
Arkadiusz GremzaIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczkaw Katowicach, klasa III
nauczyciel - mgr Krystyna Pilot
Michał JachuraLXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Witkiewiczaw Warszawie, klasa III
nauczyciel - mgr Wanda Wagner
Tomasz JanuszewskiLiceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiegow Węgorzewie, klasa II
nauczyciel - mgr Waldemar Czapski
Kalina Maria JasinskaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczaw Poznaniu, klasa III
nauczyciel - mgr Halina Szalaty
Mateusz Maciej KaczmarczykV Liceum Ogólnokształcące im. im. Księcia Józefa Poniatowskiegow Warszawie, klasa III
nauczyciel - mgr Anna Mazurkiewicz
Marcin Szymon KarczewskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczaw Poznaniu, klasa III
nauczyciel - mgr Halina Szalaty
Aleksandra Zofia KlimekV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiegow Krakowie, klasa II
nauczyciel - dr Sławomir Brzezowski
Paweł KulbokaXIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie, klasa III
nauczyciel - mgr Tomasz Skowron
Anna Maria LewickaZespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. kard. Augusta Hlondaw Chorzowie, klasa II
nauczyciel - dr Tomasz Westwański
Krzysztof LorekLiceum Ogólnokształcące STSG w Świnoujściu, klasa III
nauczyciel - mgr Wojciech Lech
Tomasz MaciążekI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowiczaw Inowrocławiu, klasa III
nauczyciel - mgr Mikołajczak Eugeniusz
Krzysztof Karol MaciejewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernikaw Łodzi, klasa III
nauczyciel - mgr Andrzej Sperka
Agata MaksimI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiegow Przemyślu, klasa III
nauczyciel - mgr Danuta Brud
Jakub Łukasz NowakIX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwidaw Częstochowie, klasa I
nauczyciel - mgr Tomasz Turek
Jan Krzysztof OlearczukXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw Warszawie, klasa III
nauczyciel - dr Elżbieta Zawistowska
Damian Andrzej OrlefIII Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu, klasa I
nauczyciel - mgr Barbara Rabsztyn
Marcin Władysław PaśkoLiceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczaw Strzyżowie, klasa III
nauczyciel - mgr Marta Rybczyk-Gliwska
Tomasz PawłowskiLiceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiejw Piasecznie, klasa III
nauczyciel - mgr Stanisław Lipiński
Patryk PjankaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curiew Katowicach, klasa III
nauczyciel - mgr Bogusław Lanuszny
Dawid Franciszek PustułkaV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiegow Krakowie, klasa III
nauczyciel - dr Tomasz Zając
Anna Maria RosławskaIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplattew Gdańsku, klasa III
nauczyciel - mgr Elżbieta Wielińska
Tomasz Jacek SętkowskiXII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiegow Łodzi, klasa II
nauczyciel - mgr Anna Joachimiak
Piotr Krzysztof SierantII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiegow Krakowie, klasa II
nauczyciel - mgr Grzegorz Knapik
Maciej Piotr SkaryszVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curiew Katowicach, klasa III
nauczyciel - mgr Bogusław Lanuszny
Mateusz SkowronV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiegow Krakowie, klasa III
nauczyciel - dr Tomasz Zając
Michał Mariusz SmolińskiXII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiegow Łodzi, klasa III
nauczyciel - mgr Anna Joachimiak
Przemysław StępińskiI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszkiw Wieluniu, klasa III
nauczyciel - mgr Bogusław Urwanowicz
Karol Michał SuszczyńskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiejwe Wrocławiu, klasa I
nauczyciel - mgr Marian Bąk
Jan SzopińskiI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernikaw Łodzi, klasa I
nauczyciel - mgr Piotr Mateja
Arkadiusz Grzegorz TkaczII Liceum Ogolnokształcące im. Jana Śniadeckiegow Kielcach, klasa II
nauczyciel - mgr Jolanta Gajdek
Paweł TutkaLiceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonychw Biłgoraju, klasa III
nauczyciel - mgr Stanisław Rząd
Mateusz Piotr WasilewskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IVw Warszawie, klasa III
nauczyciel - mgr Jerzy Dylakiewicz
Jakub Paweł WichrowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobregow Grudziądzu, klasa III
nauczyciel - mgr Beata Chodziutko-Furso
Modesta WisI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiegow Bochni, klasa III
nauczyciel - mgr Elżbieta Jędros
Marcin WrochnaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw Warszawie, klasa III
nauczyciel - dr Elżbieta Zawistowska
Anna ZaborowskaIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplattew Gdańsku, klasa III
nauczyciel - mgr Elżbieta Wielińska
Mikołaj Jan ZaborowskiIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszkiw Toruniu, klasa III
nauczyciel - dr Maciej Wiśniewski
Beata Amelia ZimaIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RPw Gdyni, klasa III
nauczyciel - mgr Włodzimierz Subczyński
Paweł Michał ŻukI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustegow Słupsku, klasa II
nauczyciel - mgr Franciszek Garszczyński
Grzegorz Jakub ŻurekI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczaw Kluczborku, klasa III
nauczyciel - mgr Dariusz Kowalik

OCENY
Num. zawzad. 1zad. 2zad. 3zad. dośw.suma
01133112451
022451021
033511019
043591431
05045514
06135111140
07277218
0813971241
096131828
1079121442
1113591946
1218315743
1315962353
144510120
154212633
16197192570
1710341431
1895122450
19198121251
20355215
21192121851
228491435
231520161970
246522336
2511822647
261720122675
277651836
28195201155
2916903257
30353213
31553013
32482115
330431724
3485111539
3525152042
36111112851
3744151942
389532744
3913222037
40691723
4186161545
421222025
4304004
4475112245
4512552244
4612323047
4711349
4825141132
49541212
50351211
51033713
521199433
53023510
5460118
55628420
563371932
575401221
58135152053
593011418
605541731
61132151646
624111420
6310552141
6460129
6594161443
6618512237