Biblioteka Czasopisma Webmail
 
 
 
Sesja sprawozdawcza za rok 2021 - sesja plakatowa: plakaty
 
 




ON1   ON2   ON3   ON4   ON5   ON6
SL1   SL2   SL3   SL4  
Program


   ON1


Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON1: 1
Poster: ON1 - 1 (PDF)
Paweł Skupiński
Email: skupin@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON1: 2
Poster: ON1 - 2 (PDF)
Aneta Wardak
Email: wardak@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON1: 3
Poster: ON1 - 3 (PDF)
Tomasz Andrearczyk
Email: andrea@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON1: 4
Poster: ON1 - 4 (PDF)
Monika Zięba
Email: zieba@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON1: 5
Poster: ON1 - 5 (PDF)
Michał Szot
Email: szot@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON1: 6
Poster: ON1 - 6 (PDF)
Andrei Avdonin
Email: avdonin@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON1: 7
Poster: ON1 - 7 (PDF)
Izabela Kuryliszyn-Kudelska
Email: kuryl@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON1: 8
Poster: ON1 - 8 (PDF)
Abdul Khaliq
Email: akhaliq@ifpan.edu.pl

 



   ON2


Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON2: 1
Poster: ON2 - 1 (PDF)
Leonid Shirkov
Email: lshirkov@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON2: 2
Poster: ON2 - 2 (PDF)
Kwasi Nyandey, Daniel Jakubczyk
Email: nyandey@ifpan.edu.pl
Email: daniel@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON2: 3
Poster: ON2 - 3 (PDF)
Anastasiya Derkachova, Gennadiy Derkachov
Email: derkacz@ifpan.edu.pl
Email: derkaczg@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON2: 4
Poster: ON2 - 4 (PDF)
Irina Zajcewa, Marta Cieplak
Email: zaytseva@ifpan.edu.pl
Email: marta@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON2: 5
Poster: ON2 - 5 (PDF)
Sameh Altanany, Irina Zajcewa, Marta Cieplak
Email: altanany@ifpan.edu.pl
Email: zaytseva@ifpan.edu.pl
Email: marta@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON2: 6
Poster: ON2 - 6 (PDF)
Michał F. Rode
Email: mrode@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON2: 7
Poster: ON2 - 7 (PDF)
Małgorzata Białous, Afshin Akhshani, Leszek Sirko
Email: bialous@ifpan.edu.pl
Email: akhshani@ifpan.edu.pl
Email: sirko@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON2: 8
Poster: ON2 - 8 (PDF)
Jacek Szczepkowski, Anna Grochola, Włodzimierz Jastrzębski
Email: jszczep@ifpan.edu.pl
Email: agroch@ifpan.edu.pl
Email: jastr@ifpan.edu.pl

 



   ON3


Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON3: 1
Poster: ON3 - 1 (PDF)
Oleksandr Chumak
Email: chumak@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON3: 2
Poster: ON3 - 2 (PDF)
Jarosław Więckowski
Email: wieckow@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON3: 3
Poster: ON3 - 3 (PDF)
Ewa Jędryka
Email: jedry@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON3: 4
Poster: ON3 - 4 (PDF)
Leszek Gładczuk
Email: gladl@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON3: 5
Poster: ON3 - 5 (PDF)
Amar Fakhredine
Email: amarf@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON3: 6
Poster: ON3 - 6 (PDF)
Anna Ciechan
Email: ciechan@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON3: 7
Poster: ON3 - 7 (PDF)
Piotr Bogusławski
Email: bogus@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON3: 8
Poster: ON3 - 8 (PDF)
Yaroslaw Konopelnyk
Email: konopelnyk@ifpan.edu.pl

 



   ON4


Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON4: 1
Poster: ON4 - 1 (PDF)
Volodymyr Tsiumra
Email: tsiumra@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON4: 2
Poster: ON4 - 2 (PDF)
Krzysztof Głowacki
Email: kglowacki@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON4: 3
Poster: ON4 - 3 (PDF)
Sushma Mishra
Email: shmbpj@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON4: 4
Poster: ON4 - 4 (PDF)
Mahwish Sarwar
Email: sarwar@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON4: 5
Poster: ON4 - 5 (PDF)
Jarosław Kaszewski
Email: kaszewski@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON4: 6
Poster: ON4 - 6 (PDF)
Monika Ożga
Email: ozga@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON4: 7
Poster: ON4 - 7 (PDF)
Julita Rosowska
Email: rosowska@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON4: 8
Poster: ON4 -8 (PDF)
Anastasiia Lysak
Email: alysak@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON4: 9
Poster: ON4 - 9 (PDF)
Abinash Adhikari
Email: adhikari@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON4: 10
Poster: ON4 - 10 (PDF)
Bronisław Orłowski
Email: orbro@ifpan.edu.pl

   



   ON5


Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 1
Poster: ON5 - 1 (PDF)
Mateusz Denys
Email: denys@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 2
Poster: ON5 - 2 (PDF)
Panagiotis E. Theodorakis
Email: panos@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 3
Poster: ON5 - 3 (PDF)
Luis Henrique Carnevale da Cunha
Email: carnevale@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 4
Poster: ON5 - 4 (PDF)
Soheil Arbabi
Email: arbabi@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 5
Poster: ON5 - 5 (PDF)
Russel Kajouri
Email: kajouri@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 6
Poster: ON5 - 6 (PDF)
Saeed Samadi
Email: ssamadi@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 7
Poster: ON5 - 7 (PDF)
Damian Włodzyński
Email: wlodzynski@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 8
Poster: ON5 - 8 (PDF)
Hung Nguyen
Email: hungnv@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 9
Poster: ON5 - 9 (PDF)
Emilia Witkowska
Email: ewitk@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 10
Poster: ON5 - 10 (PDF)
Tomasz Sowiński
Email: tomsow@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 11
Poster: ON5 - 11 (PDF)
Nguyen Truong Co
Email: ntco@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 12
Poster: ON5 - 12 (PDF)
Piotr Deuar
Email: deuar@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON5: 13
Poster: ON5 - 13 (PDF)
Maciej Bartłomiej Kruk
Email: mbkruk@ifpan.edu.pl

   



   ON6


Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON6: 1
Poster: ON6 - 1 (PDF)
Archana Mishra
Email: mishra@magtop.ifpan.edu.pll

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON6: 2
Poster: ON6 - 2 (PDF)
Tania Paul
Email: tpaul@magtop.ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON6: 3
Poster: ON6 - 3 (PDF)
Wojciech Brzezicki
Email: brzezicki@magtop.ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON6: 4
Poster: ON6 - 4 (PDF)
Bartłomiej Turowski
Email: turowski@magtop.ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON6: 5
Poster: ON6 - 5 (PDF)
Ghulam Hussain
Email: ghussain@magtop.ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON6: 6
Poster: ON6 - 6 (PDF)
Ashutosh S. Wadge
Email: wadge@magtop.ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON6: 7
Poster: ON6 - 7 (PDF)
Jakub Polaczyński
Email: polaczynski@magtop.ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON6: 8
Poster: ON6 - 8 (PDF)
Rajibul Islam
Email: rislam@magtop.ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON6: 9
Poster: ON6 - 9 (PDF)
Sarath Prem
Email: sarathprem@magtop.ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON6: 10
Poster: ON6 - 10 (PDF)
Muhammad Shahin Alam
Email: shahin@magtop.ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - ON6: 11
Poster: ON6 - 11 (PDF)
Nguyen Minh Nguyen
Email: nmnguyen@magtop.ifpan.edu.pl

 



   SL1


Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL1: 1
Poster: SL1 - 1 (PDF)
Wiktoria Zajkowska
Email: zajkowska@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL1: 2
Poster: SL1 - 2 (PDF)
Jakub Turczyński
Email: turczynski@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL1: 3
Poster: SL1 - 3 (PDF)
Roman Minikayev
Email: minik@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL1: 4
Poster: SL1 - 4 (PDF)
Houri Sadat Rahimi Mosafer
Email: rahimi@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL1: 5
Poster: SL1 - 5 (PDF)
Adrian Sulich
Email: sulich@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL1: 6
Poster: SL1 - 6 (PDF)
Diana Kalinowska
Email: kalin@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL1: 7
Poster: SL1 - 7 (PDF)
Aleksandra Drzewiecka-Antonik
Email: adrzew@ifpan.edu.pl

   



   SL2


Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL2: 1
Poster: SL2 - 1 (PDF)
Katarzyna Gas
Email: kgas@ifpan.edu.pl

   



   SL3


Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL3: 2
Poster: SL3 - 1 (PDF)
Piotr Wojnar
Email: wojnar@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL3: 2
Poster: SL3 - 2 (PDF)
Maciej Wójcik
Email: mwojcik@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL3: 3
Poster: SL3 - 3 (PDF)
Oksana Volnianska
Email: volnian@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL3: 4
Poster: SL3 - 4 (PDF)
Magdalena Duda
Email: mduda@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL3: 5
Poster: SL3 - 5 (PDF)
Piotr Baranowski
Email: baranowski@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL3: 6
Poster: SL3 - 6 (PDF)
Piotr Baranowski
Email: baranowski@ifpan.edu.pl




   SL4


Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL4: 1
Poster: SL4 - 1 (PDF)
Mateusz Chwastyk
Email: chwastyk@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL4: 2
Poster: SL4 - 2 (PDF)
Izabela Kamińska
Email: ikaminska@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL4: 3
Poster: SL4 - 3 (PDF)
Anna Borodziuk
Email: aborodziuk@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL4: 4
Poster: SL4 - 4 (PDF)
Barbara Klepka
Email: bklepka@ifpan.edu.pl

Sesja sprawozdawcza za 2021 - SL4: 5
Poster: SL4 - 5 (PDF)
Michał Białobrzewski
Email: bialy@ifpan.edu.pl

 



 
Adres:     al. Lotników 32/46, 02-668 Warszawa
Tel.:   (+48 22) 843 70 01 NIP:  525-000-92-75
Fax.:  (+48 22) 843 09 26 REGON:  000326061